Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen az, amikor "magától...

Milyen az, amikor "magától leszokik" a ciciről?

Figyelt kérdés

olyan tanácstalan vagyok.1 éves múlt a kisfiam.egy évig nem volt hajlandó más folyadékot inni-ezért még délben is szoptattam-aggódva,h kiszárad.most már csak reggel-este.a doktornő a téli időszakig javasolta-de nem tudom hogy működik ez.egyszerűen leszoktatom,vagy van,h már nem kéri? vagy már túl nagy-és nem jó,ha szoptatom?még nem kényelmetlen-fogzáskor talán jól is esik neki-de másfél éves koránál tovább nem akarom.milyen az elválasztás, hogy működik? és ilyenkor mit kap lefekvés előtt? vagy vacsihoz kell adni folyadékot-és este csak lefektetni? jó sok kérdés-de aki tud,segitsen

előre is köszi


2009. jan. 27. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a leszokás nagyon egyszerűen megoldódott. 13 hónapos korában reggel méd szopott rendesen, délben már nem kellett neki a cici. Még 2 napig próbálkoztam vele, minden etetés után, mert a lányom addig még naponta 5ször szopizott, de mivel egyszer sem kellett neki, elfordította a fejét, többet nem is próbálkoztam. Tudom ez ritka eset, de nálunk így volt. Bár én utána napokig depis voltam, hogy már nem akar szopizni.
2009. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az én kislányom 13 hónapos és akkor cicizik amikor kedve van,már nem bírtam tovább,mert csak a cicitől nyugodott meg ,így hát ma elhatároztam,hogy nem adok többet neki,elég nehezen megy,próbálom nyugtatni az ölembe ringatva és tápszert adni neki,nehéz,de meg lehet csinálni,még nem jött el az este,remélem menni fog az elalvás cici nélkül.Igazából már nincs sok tejem és próbálom azt is elapasztani.
2009. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!