Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babámat, ha leteszem...

7 hetes babámat, ha leteszem hasra, vagy a hátára, azonnal sír. Csak ölben van el. Próbájam leszoktatni róla, vagy haggyam és majd később leszokik magától?

Figyelt kérdés
Mert nemszeretném elkényeztetni sem,de annyira keservesen sír,hogy ha le is teszem akkor néhány perc múlva felveszem.köszi a válaszokat!
2010. márc. 24. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld szoktatni ahhoz, hogy ellegyen fekve is, mert később már nehezebben lehet. Feküdj mellé, játsz neki, hátha ez beválik.
2010. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az elöttem szólóhoz. Minél hamarabb, annál jobb. Később nehéz lesz megoldani.
2010. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg par het es mar elkezdi jobban erdekelni a vilag es a korulotte levo jatekok. Akkor el lesz egy ideig te meg ottlehetsz mellette es jatszotok egyutt. Most meg nem erdekli nagyon ot semmi, esetleg az arcokat bamulja es te jelented neki a biztonsagot. Szerintem nem fogod ot elkenyeztetni. Amikor mar bovul az erdekeltsegi kore nem lesz nehez letenni es eljatszani vele szerintem. Persze ez csak az en velemenyem es nallam bevallt de minden baba mas.
2010. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én se azt mondtam, hogy soha ne vegye fel de azért közben azt ismeg kell tanulnia, hogy ha kell, magába is ellegyen egy kicsit.
2010. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elöttem szolohoz én nagyon elkéyeztetem mert ahogy sirt fel vetetm és hiába kicsik nagyon rafináltak és tudják hogy használják ki azt hogy te ugrassz hozzá amikor ö akarja!!! most probáld le szoktatni rola mert késöbb sokkal nehezebb lessz!!! elhihetted nekem 5 perc nyugtod nem lessz csak ha alszik!! és szerintem ezt nem szeretnéd!!! ugy csináld szerintem hogy hagyd hisztizni egy 5 percet azttán ha még mindig sir vedd fel és igy hátha észre veszi hogy nem minden ugy van ahogy ö akarja!!! remélem tudtam segiteni!!
2010. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!További szép napot mindenkinek!
2010. márc. 24. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!