Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha bőségesen étkezem szoptatás...

Ha bőségesen étkezem szoptatás alatt akkor is fogyok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez alkati kérdés. Ha hízékony vagy, akkor azért ne zabálj. Egy bartánőm 20 kilót hízott szoptatás alatt, mert azt hitte, hogy több lesz a teje, ha sokat eszik. Rólam lejött a szülés után megmaradt 15 kiló a szoptatás alatt, anélkül, hogy tettem volna érte valamit. Nem mondom, hogy tömtem magam, de mindent megettem ami jól esett, sosoe fogtam magam vissza, akkár pizzáról akár csokiról volt szó.

Ha te is ilyen szerncsés vagy, egyél nyugodtan, de ne "zabálj", ha nem akkor se koplalj, de inkább zöldséget és egyéb egészséges dolgokat egyél, és minnél kevesebb édességet.

2009. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen alkati kérdés. Én több, mint 9 hónapja szoptatok, vagy csak hízom, vagy épp nem változik a súlyom...
2009. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!