Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisfiam 7 hónapos. Baj, hogy...

Kisfiam 7 hónapos. Baj, hogy még mindig megszoptatom?

Figyelt kérdés
Délelőtt gyümit délben főzeléket kap a többi étkezésre anyatejet, de a gyümölcs és a főzelék után is meg szoktam szoptatni. Baj, hogy még nem váltottam ki egy étkezést sem?
2009. jan. 28. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan szoptasd meg ha igényli,még étkezés után is.Ettól nem lesz semmi baja Még én is megszoptatom néha evés után ha kéri ,pedig már egy éves Azt tudom ajánlani hogy ameddig lehet szoptasd ,akár két három éves korig is ,betegségekkel szemben ellenállóbb lesz.
2009. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért pontozzátok le a választ? Teljesen igaza van! Nem baj, szoptasd csak minél tovább! én még mindig igény szerint szoptatom, bár már kap szilárdat is, és lassan nyolc hónapos!

A lepontozó pedig írjon választ, vagy kommentet, mert ez idegesítő!

2009. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nyugottan szoptass amikor csak kéri,én az első babámat 20hónapig szoptattam,most a második 7 hónaps még ő si szopizik.Nemtudom miért pontozzák le azokat akik igazat írnak.Felháborító!!!!
2009. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!