Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Október 6. -án született a...

Október 6. -án született a kisfiam és ma 39C fokos lázam van. Nem vagyok megfázva így nem értem mitől. Szoptathatom-e a babámat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy szoptathatsz-e, hanem hogy mi a bajod. Sürgősen hívj orvost!
2011. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

tejláz? egy kis tej bekerül, az okozhat magas lázat.. orvost hívjatok ki - szoptatni lehet! csak veszélyes, nehogy elmenjen a tej. Karodra, lábadra borogatást, amíg jön az ügyeletes

(régen, amikor az orvos úgy látta: a beteget gyógyítaná a láz, de nincs: kis tejet fecskendeztek be az érbe: azonnal magas láz lett)

2011. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze, szoptathatsz!Nekem tavaly született a babám, okt.16-án, rá 2 hétre 39 fokos lázam lett, hajnalba ki kellett hívni az ügyeletet, mert annyira rosszul voltam!Megvizsgátak, valami virust szedtem össze, azt mondták vigyem le a lázam algopirinnel,és ha nem múlik el pár napon belül, akkor menjek dokihoz, eesetleg vissza a nőgyógyászhoz, ha a lázhoz erős vérzés, görcsölés párosul.


Szóval szoptathatsz, de nézesd meg mi bajod!

Jobbulást!

2011. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja, tényleg tejláz is lehet!!nem csomós a melled?Nem marad benne pangó tej?Mert ha igen, akkor nagyon alaposan ki kell fejni!!!!
2011. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Holnap elmegyek az orvoshoz,de szerencsére nem görcsölök és nem is vérzek jobban.

2011. okt. 16. 15:32
 6/11 A kérdező kommentje:

Én is tejlázra gondoltam,mert a jobb mellem elég érzékeny!

De már lefejtem nemrég.

2011. okt. 16. 15:34
 7/11 anonim ***** válasza:
jobbulást, kismama! borogatást tegyél a lábaidra,karodra, homlokodra. Azért lehet szoptatni betegen v. tejlázzal is, mert a tejben egyúttal az ellenanayag, a védekező anyag is megy!! bölcs a természet
2011. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Milyen igazad van a természettel kapcsolatban!

Ez szép volt!

2011. okt. 16. 16:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tejlázad van, akkor KELL is szoptatni, mert a babánál hatékonyabb szívó nincs! Az érintett melledre tedd rá sűrűn, meglátod, jobban leszel!
2011. okt. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap orvosnál és mellgyulladásom van.Ami hasonló a tejlázra csak egy kicsit súlyosabb.De nyugodtan szoptathatok.
2011. okt. 18. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!