Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sajnos Medela szoptanít...

Sajnos Medela szoptanít készülék vásárlásán kell gondolkodjak, mert alig van tejem. Tapasztalatokra vagyok kíváncs, kinek hogy vált be? Érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Mielőtt lehurrognátok, már mindent kipróbáltam: Lactoherb, homeós bogyók, More milk, folyamatos fejés, természetesen állandó szoptatás- de mégsincs tejem.

Köszi a válaszokat!


2009. jan. 29. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen idős a babó?
2009. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia,

2 hónapos. Sajnos zömében tápszert kap, mivel a tej nem elég, de ha legalább fele- fele arányban kapná, én már annak is örülnék.

2009. jan. 29. 12:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden etetésnél szoptatod is és utána kap pótlást?
2009. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Természetesen mindig a szopival kezdek és csak utána kapja a tápszert. Ezután fejek, és ha sír vagy vmi, akkor is mellre teszem. De mindig csak 15-20, max 30 gr-okat eszik.

De a kérdésem a szoptanitra vonatkozik, hogy aki használta, az írja le hogy bevált-e vagy sem.

2009. jan. 29. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasznalni nem hasznaltam, de tanultam rola. Eleg maceras hasznalni, mindenkeppen kerj segitseget hozza szakembertol. Legjobb, ha keresel egy szoptatasi tanacsadot, ok tudnak erdemben a legtobbet segiteni. www.lll.hu, itt talalsz telefonszamokat. Sok sikert, drukkolok, hogy sikeruljon!
2009. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Miért macerás? Amit most csinálok, az macerás: szotatás, majd a lefejt 30 gr anyatej melegítése és üvegből adása, ezután tápszerkészítés. na ez macerás.

Azért köszi.

2009. jan. 29. 19:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen aterzem a helyzetedet, az elso gyerekemmel en is megjartam a poklokat, es 7 honapon keresztul csinaltam azt, amit most te. A masodikat viszont szerencsere minden problema nelkul tudtam szoptatni. Ennek hatasara vegeztem el egy tanfolyamot, es ott tanultam a keszulekrol. Lehet, hogy a maceras nem a megfelelo kifejezes, bocs. Nem egyszeru a keszuleket felhelyezni, ezert mondom, hogy keress vele egy szakembert, aki meg tudja mutatni. Minden elismeresem a tied, hogy nem adod fel. Remelem sikerulni fog!
2009. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!