Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vannak-e tapasztalatok a...

Vannak-e tapasztalatok a kórházban való szoptatással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Segítőkészek a nővérkék? Gondolom mindenhol más. Van esetleg jó tapasztalat valahol? Elég sok rosszat hallani. Hogyan készüljek?

40 hetes km.


2009. jan. 29. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a Flórban szültem (első baba). A csecsemősök között volt ilyen is-olyan is, tanácsoltak ezerfélét... Én kiválasztottam egy nekem emberileg és szakmailag is kompetensnek tűnőt közülük és rá hallgattam.

De a kórteremben feküdtek többgyerekes mamik, ők segítettek a legtöbbet nekünk, újdonsült anyukáknak.


Én azt tanácsolom, hogy kérdezz bátran, mert csak akkor tud bárki is segíteni, ha tudják, mire vagy kíváncsi...

2009. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2009. jan. 29. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizony sokszor van panasz a nővérekre (sajnos). Néha meg is lehet őket érteni, mert nagyon leterheltek. Szerintem is kérdezz tőlük bátran, biztosan segíteni fognak. Még nem láttam olyan nővért, aki elutasított volna valakit. Ha éppen nem ért rá, később visszajött és megmutatott, elmagyarázott az anyukának mindent, ami érdekelte. 4 gyerekes anyuka
2009. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!