Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak, hogy 3 hetes...

Mit csináljak, hogy 3 hetes babám ne habzsoljon annyira?

Figyelt kérdés
Akkor is gyorsan eszik ha 3 óraja, és akkor is ha másfél órája nem evett.aztán meg feszeng,kapkod jobra,balra.Akkor büfizünk de ugyanigy gyorsan szív továbbra is.Akkor eszik szépen mikor a másik ciciből kínálom, és már igazán annyira nem is éhes.Akkor szépen elszopizgat,szépen nyel is.Mit tegyek?
2009. jan. 30. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy mielött szopizik 1-2 kiskanálall adjál neki anyatejet. Ez csak tipp.

9 hónapos baba anyukája

2009. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi 7 hetesek vagyunk es nallunk is ez volt a helyzet annyira kortyolta a tejcsit h alig gyozte nyelni,aztan mindig simogattam es mondogattam neki,h lassan mind a tied es mar nem olyan moho...:D

Gratulalok a babadhoz!

2009. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket,én is simogatom,sőt el is veszem tőle,de ugyanugy habzsol tovább.Gondoltam szopi elött lefejek egy keveset,hátha akkor nem jön olyan könnyen a tejcsi.Én is gratulálok a babádhoz.Jó babázást.
2009. jan. 30. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet, mohó is volt a pici, és a tej is nagyon jött. Hetekig küzdött vele, volt sokszor, hogy félre is nyelt. Már épp el akartam vinni az orvoshoz, de utána megtanult ritmusosan nyelni, és azóta semmi gondja nincs.
2009. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!