Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azt hiszem a túlzott tejfogyas...

Azt hiszem a túlzott tejfogyasztásomtól kipattogott a babám arca. Mikor múlik el neki ha mostantól egyáltalán nem iszok tejet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy-két napon belül elmúlik.
2011. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez nem a te tejfogyasztásodtól van.


ez ha tápszeres lenne is kipattogna. kb az elsö 3 hónapban van az egész arca, és mellkasa felsö része pattoghat ki. nekünk kb 2 hétig tartott kezdte a homolka és ahonnan elmúlt egymásik részen elöjött.


ha 6 hós kor felett is ilyen akkor lehet elgondolkodni, hogy a tajfehérje megemésztéssel van gond, és neked teljesen elhagyni a tejet, de addig felesleges.

2011. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves második!

Ha gondja van 6 hónapos kor felett a tejfehérje megemésztésével, akkor 6 hónapos kora előtt is gondja van!

És a tejfehérje allergiát úgy lehet a legjobban kinőni, ha nem találkozik vele addig, amíg nem tudja megemészteni.

első

(Két tejfehérje allergiás gyerek anyukája, egyik már kinőtte)

2011. nov. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 alaszka ***** válasza:
Nekem az első babánál egy jó két hétig olyan volt, pedig minimális tejet fogyasztottam utána már, a patikában kevertek neki egy kenőcsöt, attól azonnal kezdtek múlni, de ha van Sudocremed, az is jó rá, vékonyan bekenegeted neki. Magától lassabban múlik.
2011. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tejkiütés jellemzően az anyatejben található hormonok miatt van, ha utánaolvasol a neten, ezt találod. Lehet a tehéntejtől is a védőnő szerint, nekem is tanácsolta hogy próbáljam ki hogy abbahagyom.

Volt ez pénteken, gondoltam majd hétfőtől abbahagyom a reggeli kakaózást, de nem volt rá szükség mert magától el is múlt pont. 3 hós volt.

2011. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Angliában élek és azt mondta a védőnő, hogy igyak annyi tejet, amennyit akarok, nem attól kiütéses a gyerek.
2011. nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xStefix ***** válasza:

Kérdező, az van, hogy lehet pöttyös a hormonoktól is meg a tejtől is!

Ha gondolod, tégy próbát: kb. 1 hét lesz, mire biztosan láthatóvá válik az eredmény, ha javulni fog tőle.

2011. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!