Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két napja a babucim miután...

Két napja a babucim miután szopizott és büfizik elég nagy mennyiség jön vissza a büfivel együtt, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Pocakja nem fáj, mert nem sir, nem is nyűgös csak elég sok tejecske jön vissza, de mint irtam csak úgy két napja.

2hónapos.


2009. febr. 1. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, nekem két hósan az oltás után két nappal csinálta ugyanezt nem tudom a tiéd mennyire van ettől.
2009. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jövő héten kapja csak az oltást.
2009. febr. 1. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit mohóbban eszik, mint eddig. Nálunk is ugyanígy volt a picivel. A nagylányom mikor picurka volt, borzasztóan sokat bukott. Férjemmel sokat viccelődünk is vele emiatt (13 éves). Mikor a pici megszületett, azt hittük, hogy ő nem lesz olyan, mint a nővére. Két hónapos koráig nem is volt. De azóta .. Naponta van, hogy 4-5x is át kell öltöztetni, mert büdi a ruhája :) Az is lehet, hogy könnyebben jön a tej, mert a tejcsatornák már jobban "bejáródtak" és így több levegő jut a gyomrába, amitől így tud megszabadulni. Ha nem zavarja a babát, akkor nem gond, esetleg többször kell neki és nektek ruhát váltani:)
2009. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!