Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a jobb vitamin szoptatá...

Melyik a jobb vitamin szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

A Gravidia vagy az Elevit?

Kinek mi vált be inkább? Én a terhességem alatt nem szedtem ilyesmit, de most úgy érzem rám férne. Eléggé fáradékony vagyok esténkét meg csak órák múlva tudok elaludni, reggel meg alig bírok felkelni. Pedig a kicsim már át alussza az éjszakát. Eléggé ingerlékeny vagyok és elkezdtem hízni. Nem tudom mitől, mert szépen visszafogytam azt a keveset amit felszedtem szülés alatt.


2009. febr. 2. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mind a kettő jó, de ha más vitamint szedsz,az is jó. Én gravidát szedek - már ha nem felejtem el bevenni - mert ez volt az olcsóbb. Ingerültségre szedjél magnéziumot, vagy próbáld meg a cickafarkfű teát estére.

2 gyerekes anyuka

2009. febr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Elevit!
2009. febr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én Elevit mellett voksolok.

Most olvastam a magne b 6 betegtájékoztatóját,és azon az van hogy szoptatás alatt nem ajánlott.Pedig nekem is jól jönne,mert nagyon feszült vagyok

2009. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia

Pocakosan én először az Elevitet próbáltam, és elég rosszul voltam tőle, ezért váltottam a Gravidára, amitől semmi bajom nem volt. Ezt szedtem egy ideig szopi alatt is, de mostmár sima béres Cseppre tértem át.

Amúgy szoptatás alatt lehet szedni a Supradint is a multivitaminok közül.

2009. febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Gravidád szedtem és nem volt tőle semmi bajom. Az Elevitre sokan panaszkodnak.

2009. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Elevit vállt be.Heti 3 szemet szedek.
2009. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az Elevitet szedem.
2009. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi a különbség az elevit és gravida között?
2009. febr. 2. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!