Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt tényleg ki...

Szoptatás alatt tényleg ki hullik a haj? Most 6 hetes a kisfiam, de nem hullik. Milyen vitamin vált be nektek, hogy nem hullott a hajatok? Vagy ha hullot, mitöl maradt abba?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:

nem törvényszerű.

Inkább akkor szokott, ha közeledik az ősz.(is)

Rendes táplálkozás mellett egyáltalán nem valószínű, hogy hullani kezd, hacsak vki nem kimondottan hajlamos rá.


Sima kombinált vitaminok jók a szoptatás okozta kimerülés ellensúlyozására.

2010. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem mindkétszer hullott, amikor 3-4 hónaposak lettek, de nem a szoptatás miatt, hanem , mert a hormondjaim kezdtek visszarendeződni. Sajnos ez ezzel jár. De amikor megjön utána már abbamarad, és a haj is gyorsan ujranő, csak győzze tűzgélni az ember a sok kishajakat, amik nőnek :-)

Figyelni kell, nehogy vashiányos legyél, mert akkor még jobban hullik. Mindenféle csodasamponokat is próbáltam, meg hajszeszeket, de hullani még ugyanúgy hullott a hajam, amig meg nem jött... bár lehet csak a megfelelőt nem találtam meg.

2010. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 hónapos és kb. 2 hete hullik nagyon a hajam. Nekem is a hormonokat mondták. Remélem visszanő, mert mindenhonnan a hajszálakat szedegetem. :( Egyébkéént terhesség alatt is szedtem vitamint és most is.
2010. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a terhesség alatt ált egyáltalán nem hullik és nálam is ez történt. viszont 2-3 hóval a szülés után minden kihullik ami a 9 hó alatt nem hullott (napi 100 szál a normális veszteség). de ez normális jelenség és hormonális okai vannak, 1-3 hó alatt rendeződik
2010. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megnyugodtam!nekem nagyon hullik a hajam!!!most kezdődött 2 hete,és rengeteg kihullik naponta.4 hós a babám.a gyógyszertárba nem akartak adni semmilyen vitamint a szoptatás miatt,ezért a patikus a hajhullás elleni samponra esküdött.most azt használom,mintha jobb lenne.
2010. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 octillery ***** válasza:
Kb 1 hónap és ne lepődj meg ha csomókban hullik. Sajnos valószínű, hogy te sem úszod majd meg.
2010. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 octillery ***** válasza:
Magától elmúlik. Előbb-utóbb.
2010. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez elkerülhetetlen????Mindenkinek hullik?Nem lehet megelőzni???????????Köszi a válaszokat!
2010. jún. 13. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!