Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Több, mint 1 hónapja már nem...

Több, mint 1 hónapja már nem szoptatok és még nem jött meg a menstruációm. Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 22:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Terhes biztos nem lehetek.
2011. jan. 18. 22:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem most jott meg, pedig meg szoptatok, de mar hallottam olyat is, hogy szoptatas abbahagyasa utan 1 evvel sem jott meg.
2011. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem pontosan, hogy szoptatás abbahagyása után 3 vagy 4 hónapig normális, ha nem jön meg. Te még mindenképpen ebbe tartozol, talán majd ha eltelik még két hónap, akkor menj orvoshoz.
2011. jan. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

teljesen normális.én is igy voltam.4 hónap után elmentem a dokihoz,hogy még mindig nem jött meg.megvizsgált és mondta h kezdjem el szedni a fog.gátlót és amint elfogy az első levél meg kell h jöjjön.nem mondta h miért nem jött meg miután abbahagytam a szoptatást,de én arra gondolok h nem volt peteérésem egyeltalán,igy nem volt vérzés sem emiatt.ezt onnan gondoltam h amikor elkezdtem szedni a gyógyszert középidőben görcsölgettem pár napot és ez elötte nem volt.a 7 napos szünetben meg is jött.

szerintem várj még pár hónapot és ha addig nem jön meg menj el a dokihoz.

2011. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én orvosom azt mondta, hogy szopi abbahagyása után 3 hónapig normális, ha nem jön meg.

Nekem 2 hónap telt el.

2011. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!