Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig normális, ha szülés...

Meddig normális, ha szülés után nincs menstruációm?

Figyelt kérdés
Pont ma 14 hónapos a lányom, a mai napig szopik, cerazettet szedek a 6 hetes kontroll óta. Elég gyakran vannak nagyon erős görcseim, de vérzés sehol. Szerintetek az normális?
2009. aug. 28. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondana? Én arra lennék kíváncsi, nem laikusok véleményére.
2009. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én nőgyógyászom azt mondta, 5.-6. hónapra tuti meg kell jönnie. Én most tartok az 5.-nél, nem szoptatok már, de ha nem jön meg, én tuti rákérdezek. Neked is ezt javaslom.
2009. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak szoptatok majdnem 6 hónapja, nem szedek semmit (spirált fogok felrakatni), de már 2x megvolt.
2009. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5 hónapja szoptatok és most jött meg először.
2009. aug. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10 hónapja szoptatok, nem szedek semmit és még nem menstruálok. Amíg szoptatsz, nem gond ha nem menstruálsz. Nem tudom, h a gyógyszer mennyiben befolyásolja a dolgokat. A görcsökről pedig tényleg dokit kérdezz.
2009. aug. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, az én dokim azt mondta, hogyha a szoptatás teljes abbahagyása után még fél évvel sem jön meg, akkor szóljak neki.

Én 9 hónapja szültem-szoptatok, még nem jött meg, néha nekem is olyan mintha mensis görcseim lennének. Meg nem vagyok biztos benne, de néha olyan peteérős érzésem van. Jövő héten megyek rákszűrésre, rá is fogok kérdezni. Oké, hogy nem jött még meg, de szeretnénk kistestvért, jó lenne 1-2 pete :)

2009. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 12 hete szültem, szoptatok és a 7. héten megjött.

Jéé, most gondolkodom, hogy akkor már megint meg kéne lassan jönnie.

2009. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13 hónapos volt a fiam amikor megjött.Előtte sokáig görcsölgettem.
2009. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!