Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hirtelen elfogyott a tej?

Hirtelen elfogyott a tej?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt még egy mellből szoptattam, du-án már két mellből estére meg teljesen üres volt. Ez hogy lehet? Próbáltam fejni és a két mellemből jött összesen ha 10 ml. A babám 3 hónapos mostanában sűrűbben eszik kb. 2-3 óránként, előtte 3 óránként evett. Pár hete elég nyűgös, lehet már azóta kevesebb a tejem? Volt valakinek ilyen? Ki kell fejnem ami van a mellemben? Nem fog begyulladni attól a kevéstől?
2009. febr. 2. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ennyire kevéstől nem fog begyulladni, inkább hagyj egy kis időt, hogy újra termelődjön.

2009. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl sokat mozogtál, járkáltál. Nekem azt tanácsolta a doktornéni, hogy szopi előtt feküdjek le egy fél órával, pihenjek. Mellette elkezdtem szedni Urtica Urens-t és 3szor vált ez be, nem ment el a tejem. Végül 1 éves korában magától lemondott a lányom a ciciről. Lehet, hogy azért nyűgös és azért eszik sűrűn, mert nincs már annyi, nem lakik jól. De szerintem meg ne várj, hogy majd jön. A tej akkor jön, ha szükség van rá. Tedd mellre ahogy eddig is, csak előtte pihenj és próbálj ki valamilyen tejszaporítót.
2009. febr. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 3. 07:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták,hogy hat hetesen,három hónaposan.hat hónaposan át esnek úgy nevezet növekedési perioduson ami miatt nagyobb az étvágyuk, érezhetöen kevesebb a tej de befog állni a kereslet kinálat nem baj ha két mellből szopik a baba,de a következö etetésnél arra a cicire tedd amiből utobb evet akár két óránként.Sajnos ha nem ez van a hátérben nem marad más mint a tápszer mert ugye éheztetni nem szabad.Három hónapos anyatejes kislány anyukája.
2009. febr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!