Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha elfogyott a tejcsi, de...

Ha elfogyott a tejcsi, de kb.60ml lejön egy nap, akkor fejjem még, vagy elapad magától?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs már tejem,egész nap kb. 60ml van,ezt lefejem. 1 hét alatt ment el a tejem pikk-pakk. Ha nem fejem,be fog csomósodni a mellem? Vagy elapad magától? Ezzel a kevéssel mi a teendő?
2011. okt. 15. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 1 hete hagytam abba a fejést. Az utolsó 2 hétben nekem is egész nap 60-70 ml jött össze, és hiába próbálkoztam gyakoribb fejéssel szaporítani, nem ment. Az utolsó napokban úgy csináltam, hogy csak 3X fejtem, köv. nap már csak 2X, a végén pedig 1X, és ettől el is apadt. Nem fájt és nem csomósodott be. A nőgyógyászom azt mondta, h lehet hideg vizes borogatást rakni rá, de fejni csak akkor kell, ha felmegy a lázad és duzzadt, kemény lesz a melled.
2011. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. okt. 15. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan 60 volt utoljára, amikor szoptattam.. Semmit nem csináltam, abbahagytam, és kész. Szerintem akinek ilyen kevés van, annak már nem fog begyulladni. Ez volt két hónapja, ha megnyomom, még mindig jön valamicske.
2011. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!