Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy éltétek meg az elválasztó...

Hogy éltétek meg az elválasztódást?

Figyelt kérdés

A babám 9 hónapos, és mostanában csak pár percet szopik, aztán már "szalad" is tovább. Eddig a cicin aludt, de most már azt sem akar. Nem gondoltam volna, de elég rossz érzés.

Mi lesz, ha már egyáltalán nem szopik? Egyébként nem egy bújós fajta, ha puszilgatni akarom, elhúzódik. Akkor már sosem fogunk összebújni?


2009. febr. 2. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én simán túléltem nekem 8 hónaposan mondott le rólam egyik napról másikra...de összebújás az van azóta is, most 27 hós, jön ét közénk minden éjszaka:)
2009. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

az enyém is hipphopp lemondott a ciciről most már 2éves, de még mindig bújós ha olyanja van (1évet szopizott)

De az esti alvás előtt a mese, az ébredéskor az ivás mindig az ölemben történik!

Én természetes folyamatnak próbáltam elfogadni, de mamár nosztalgiával gondolok rá!

inkább nézd te is milyen ügyes, mennyi mindent tud már és ha megunat az önálló felfedezést úgyis a te karodban keres menedéket! neki most izgalmas és új a világ, a megszokott dolgok kevésbé érdekesek.

2009. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi is épp itt tartunk, napközben egyáltalán nem hajlandó szopizni, pedig látszik rajta, hogy hiányzik neki. Sokszor felkéretőzik, de amikor előkerül a cici, szinte menekül az ölemből. Ez az önállóság első jele, jobb ha idejekorán megtanuljuk elengedni őket, hiszen mindenkinek az a legjobb. Nem tudom, nálatok hogy van, de nálunk ezzel párhuzamosan igyekszik mindent egyedül csinálni: felfedezi a szobát, a szabályokat, a veszélyeket. Esik, kel, kúszik, mászik, sikongat, stb.

Nehéz volt, frusztrált voltam én is egy ideig. De rájöttem, hogy nem rám haragszik, hanem nem hajlandó öt percet sem elveszteni a világból, állandóan figyelnie kell, mindenre reagálnia kell. Sajnos emellett az esti szopizások megmaradtak.

Eddig ő sem volt különösebben bújós, de amióta nem szopizik, gyakran előfordul, hogy csak úgy jön, és bújik, simogat és puszit küld.

Ne izgulj, mindenki átesik ezen, és szerintem ez könnyebb, mint a hosszas cívódás a ciciről való leszoktatással. Tulajdonképpen szerencsésnek mondhatjuk magunkat

2009. febr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!