Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Issza valaki a Naturland...

Issza valaki a Naturland szoptatós teát? Mennyit kell inni egy nap? Ugy értem, hogy mondjuk 1l vízbe hány filtert? Tényleg megnöveli a tej mennyiséget?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én éppen ma kezdtem el inni, mert azt hallottam, hogy jó...egy próbát megér.

2 literes fazékba főztem és 3 filtert tettem bele.

2009. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én felváltva iszom a Naturlandot és a Laktoherbet. Másfél literbe szoktam 2 filtert rakni + méz + citromlé.

Rengeteg tejem van, de hogy őszinte legyek, nem tudom, mennyi lenne a teák nélkül, mert mindig iszom.

Naponta két kancsó szoptatós tea, egy kancsó gyümölcstea, leves, víz (összesen kb 5 liter naponta)

Jó sok folyadék kell a jó sok tejhez!

2009. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem és a babónak is fájt a gyomrunk a naturland-tól.én laktoherb és babylove teát iszom felváltva.1L teszek 2 filtert és hagyom ázni
2009. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Igaz nekem nem, de a 8 hetes kisfiamnak fájt tőle a hasa. Visszatértem a Laktoherb teához. Na meg egész nap köménymaglevest eszem!
2009. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!