Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha elszivok egy szál cigit,...

Ha elszivok egy szál cigit, akkor kb. hány óráig nem szoptathatok?

Figyelt kérdés

Nem cigitem már több mint egy éve, de ma úgy éreztem megbolondulok, ha nem szivhatok el egy szál cigit. Még nem szivtam el, ezért érdekelne a dolog.

Nem szemrehányást várok, és beszólásokat, csupán kérdeztem

valamit és a segitségeteket várom!

Nagyon köszönöm!


2009. febr. 3. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Rögtön szoptatás után szívd el, és akkor a legkevesebb megy a tejbe a következő szoptatáskor. Nekem ezt mondta a védőnőm!
2009. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, te cigizel?
2009. febr. 3. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:
igen
2009. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én nem bírtam ki, szégyen ide, vagy oda. ezért kérdeztem meg a védőnőt, aki ezt mondta, hogy még így a legjobb. persze tudom én is hogy sehogy se kéne de az jobb, hogy tiszta ideg vagyok?
2009. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És Te állandó jelleggel szivod, úgyhogy szoptatsz?

Ne haragudj, hogy megkérdezem..

2009. febr. 3. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Már nem szoptatok, de igen a válaszom. Amíg szoptattam is szívtam, persze szégyenlem magam érte, de ez van.
2009. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem, azt hiszem mégsem gyújtok rá! Kibirom, erős vagyok!

De én nem itéllek el, ahhoz senkinek semmi joga sincs!

2009. febr. 3. 18:57
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Sok sikert hozzá, én elítélem magam éppen eléggé hidd el, de én gyenge voltam. Az kívánom kitartás!!!
2009. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! Néha én is úgy érzem, megbolondulok egy szál cigiért, pedig soha nem voltam egy nagy bagós!

De úgy vagyok vele, hogy ha terhesen kibírtam, hogy egyáltalán nem gyújtok rá, akkor a szoptatás alatt sem fogok. Szinte minden barátnőm cigizik és amikor terhesen bulizni mentem velük nyitott helyre, majd' megőrültem. Ha vége a szopiknak, rá fogok gyújtani. Biztos az is rossz érzés lesz utána, ha a babám érzi rajtam a szagot...

2009. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én babóm 11 hetes, szopizik. Eddig 3 szál cigit szívtam el. Alapvetően megvagyok nélküle, de volt egy-egy nagyon ordítós esténk, amikor már nem bírtam. Az esti szopi után szívtam el, utána minimum 5 óra eltelt a köv. kajáig. Remélem ezzel nem ártottam nagyon neki.
2009. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!