Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a doki antibiotikumot ír...

Ha a doki antibiotikumot ír fel megfázásra, akkor szoptathatok? 6 hetes a babóm és nem szeretném tápszerezni.

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 10:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Augmentin duo 2X1
2011. okt. 17. 10:24
 2/18 anonim ***** válasza:

Megfázásra biztosan nem ír fel antibiotikumot egy rendes orvos főleg szoptatós anyukának. Ennél azért komolyabb bajod lehet.

Olvasd el a betegtájékoztatót!

2011. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam igazán betegnek. Egy kicsit folyik az orrom, meg kapar a torkom,de lázam nincs. csak itthon néztem meg miket írt fel, a tájékoztatón meg csak annyi van, hogy nem javallott.
2011. okt. 17. 10:53
 4/18 A kérdező kommentje:

Terhesség és szoptatás

Tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét, ha terhes, ha úgy gondolja, hogy terhes, vagy ha szoptat.

Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg kezelőorvosával vagy gyógyszerészével

2011. okt. 17. 10:56
 5/18 anonim ***** válasza:
akkor ha így van én nem szedném.... S legközelebb előbb nézd meg mit írt fel utána váltsd ki, spórolni fogsz.
2011. okt. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
még nem váltottam ki, gondoltam megkérdezem a tapasztalatokat.
2011. okt. 17. 11:04
 7/18 TKI Ibolya ***** válasza:
Mondtad az orvosnak hogy szoptatsz? Szerintem ha nem vagy biztos a dolgodban hívd fel és beszéld meg vele.
2011. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Akire77 ***** válasza:
Szia nekem császármetszés után az augmentint kellet szednem szoptatás alatt.az 1 hetes babám mellet a nögyogyászom irta fel,a gyerek orvos és a védőnő is azt mondta hogy szedhetem,csak annyi hogy néha mindkettönknek volt egy kis hasmenése.
2011. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én még magas lázzal sem szedtem be semmilyen gyógyszert! Nem vagyok gyógyszerellenes, és mazohista sem, valamint azt sem kívánom, hogy csak mert szoptat valaki, már őrüljön meg a fájdalomtól, vagy a rosszulléttől, de én magamban eldöntöttem, hogy emelem a fájdalomküszöbömet, és maradt a citromos tea, a negro, és hasonló csodaszerek! :)
2011. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Jubilee ***** válasza:
Szedheted. Arra ügyelj, h lehetőség szerint szoptatás után vedd be, és teljen el 2-3 óra, mire újra szopizik a kisbabád.
2011. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!