Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan érdemes szedni a MORE...

Hogyan érdemes szedni a MORE MILK kapszulát?

Figyelt kérdés
Most vettem de nem tudok rájönni hogy hogyan érdemes szedni. Tudom hogy nekem 4x1-et kell, de hány órakor vegyem be hogy jó legyen. Kinek hogyan vált be?
2009. febr. 3. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is szedem,de nekem 3x2kell,sajnos nem lett annyi tejem amennyi kell,így áttértem a 4x2 adagra mától.Én reggel 6:00kor vettem be az első kettöt,utána 11:00kor,16:00kor és most 21:00kor és így megvan a napi adag.Már a délután éreztem a hatást,a babám jóllakott egy ciciből.Ezeket az időpontokat választottam,mert kaja elött vagy után vannak és a folyadékot is úgy iszom,hogy elötte utána 30percig semmit nem fogyasztok.Sok sikert!
2009. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! A te babád mennyi idős? Átalussz az éjszakát? Ha igen akkor nem durran be a melled az esti adagtól?
2009. febr. 4. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!A babám pár nap mulva lesz 6hónapos és 10hetes kora óta átalussza az éjszakát.Volt egy időszak,hogy reggelre sok tejcsi volt(bedurrant a cicim és 150ml-ket fejtem),aztán ez az időszak lejárt és már ott tartottunk,hohy estére a fogyaszoból kellett elővennem a tartalékot,ezért vettem meg én is a more milket(mert semmi nem serkentette a tejet:laktoherb,homeopátia,stb).Most,hogy pár napig szedtem a 3x2szemet nem igazán értem el a kívánt hatást,így a tegnaptól 4x2szedek és ma reggel 4kor arra ébredtem,hogy tele van mindkét cici.Mindkettöből fejtem össz.130ml,elraktam a hűtőbe,ha kell este megkapja pótlásnak,ha nem lefagyaszom.De inkább ne kelljen...:-)

Van néha,hogy időpontra kell mennem és olyankor jól jön,ha nem vagyok otthon és étetni kell.Meg ha majd elkezdem a hozzátáplálást akkor is jó lesz a kajcsik készítéséhez.

De majd látod,hogy neked hogy válik be,szerintem mindenkinek más,de azt javaslom,hogy rpobáld meg elöbb a 4x1-et és ha nincs annyi tejcsi amennyi kell csak akkor növelld az adagot,nehogy többet árts mint használj.

Üdv:G.E.

2009. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!