Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » MORE MILK tejserkentő kapszulá...

MORE MILK tejserkentő kapszulát érdemes még használni, ha már egy hónapja egyáltalán nincs tejem?

Figyelt kérdés

Már szinte mindent bevetettem,hogy legyen tejem!

Teák,italok,sör,fejés,masszírozás,kézi fejés,a baba szinte állandóan cumizott,de semmi!

2 hónap után egyszerűen teljesen elfogyott!Semmi!

Most már egy teljes hónapja tápszerezik a babám,de szeretnék még szoptatni pár hónapig,ha lehetőségem lenne rá!

Ma elmentem az orvoshoz,hogy mit tehetnék még és azt mondta próbáljam meg ezt a kapszulát,hátha beválik!

Esetleg valaki próbálta már?

Tapasztalat?

Sikerülhet egy hónap 0 tejtermelődés után,még beindítani???


2011. aug. 2. 16:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, legalábbis ezzel biztos nem. Én akkor szedtem, amikor még valamennyi tejem volt, nekem szinte semmit nem segített.


Figyelj, ha ezen kívül mindent megtettél, akkor legyen nyugodt a lelkiismereted. Nyugodj meg, élvezd a babázást, fejlődik ő a tápszertől is szépen:)

2011. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igen tudom,fejlődik gyönyörűen és egészséges kis leányzó!:)

Csak olyan jó lenne még egy kicsit tovább szoptatni.

Legalább amíg el nem kezdjük a hozzá táplálást.

Persze nem akarom erőltetni,ha ez van,hát ez van,csak gondoltam ezt még esetleg... :)

És a homeopátiás bogyókról vélemény?

2011. aug. 2. 17:08
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont egy próbát megér.

Nekem is csak néhány csepp tejem volt és lett elegendő! Szóval próbáld meg, de fokozatosan juss el napi 8 kapszula szedéséig és közben naponta minimum hatszor fejj, de fejések előtt mindig próbáld meg megkínálni a babádat a cicivel. (Nem lesz egyszerű visszaszoktatni a cicire). Ha elfogadja a cicit, akkor is fejj minden szopi után.

Ha megjelenik néhány csepp és úgy látod, hogy a kapszulák emelésével nő a tejed mennyisége akkor 8 kapszula/nap adaggal menni fog a tej visszahozása.

Kívánom, hogy sikerüljön és kitartást!

Majd írd meg, hogy sikerrel jártál -e.

2011. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Második vagyok a homeopátiával és nem tudok azonosulni, így nem próbáltam, de nem is kellett, mert a More Milk bevált!
2011. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

A cicit szereti,szóval azzal szerencsére nincs gond,csak látom,hogy csalódott,hogy már nem jön belőle.

Megpróbálom ezt még utoljára,hátha sikerül!

Köszönöm neked is a válaszod és meg fogom írni,hogy mi lett az eredmény!!! :))

2011. aug. 2. 17:23
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos szerintem sem fog menni a kapszulával így, hogy 1 hónapja nincs tejed!Én még akkor szedtem, amikor volt tejem, de akkor sem segített!!!

2011. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Jajjjj ne már!

Pedig már annyira kezdtem örülni,hogy ezt mondták ma!

Bár az orvos is azt mondta,hogy "talán". :(

2011. aug. 2. 17:28
 8/19 anonim ***** válasza:

Hányszor teszed most mellre egy nap?

Hidd el sikerülhet, szedd a more milket, és mindig tedd mellre. Ezen kívül!!!!! legalább 8X fejj a horror fejéssel (7-7-5-5-3-3 percenkén mellet váltva)

Ha csak nincs szervi oka hogy nincs tejed, akkor ettől 1 héten belül eredményt várhatsz.

Nekem is sikerült, és a becsületes fejés, és a more milk segített. Képzeld egy hét után már bizsergett a mellem csak úgy magától. Úgyhogy hajrá!!!!

2011. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

2.3. vagyok. Azt mondják, hogy aki valaha tudott egy kicsit is szoptatni, annak bármikor vissza hozható a teje.

Hidd el, hogy így van, állj pozitívan hozzá!

[link]

2011. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Hidd el én is mindent kipróbáltam, amit csak lehetett, de tényleg mindent!Az utolsó mentsváram volt ez a kapszula, ami ugye elég drága is, de úgy gondoltam, hátha...De sajna mégsem.Pedig akkor nekem még volt 2 ciciben 30-50ml tej.De, próbáld meg, ha gondolod, nem akarlak lebeszélni róla!!!

2011. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!