Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem káros szoptatás alatt a...

Nem káros szoptatás alatt a szolárium?

Figyelt kérdés

Szeretnék néha elmenni szoláriumba, hogy legyen egy kis szinem, viszont elég megosztó vélemények vannak, hogy szopi alatt nem károsak-e a sugarak amit a szolárium kibocsájt.

Ti jártok illetve jártatok szoptatás alatt, és nem észleltetek változást ami a szoptatást illeti, gondolok itt a tej mennyiségére illetve minőségére..

Köszönöm a válaszokat!


2009. febr. 4. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
én 6 hónapja szoptatok és most volt hogy hetente 1X 2X elmentem 6 perces álló szoliba. Eleinte a melltartót magamon hagytam v.el takartam a mellem de mivel nem égtem le így már ezt is elhagyom. Mivel azt mondják hogy a meleg kifejezetten jó tejserkentő ezért gondolom hogy jó rá a meleg. Változást nem vettem észre a tej mennyiségében és minőségében sem. Arra vigyázz le ne égjen a bőröd.
2009. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én voltam többször szoliban, és nekem a melegtől majd szétdurrantak a cicijeim. Úgyhogy a mennyiségére nagyon jó hatással volt, minőségileg nem változott, mert a babám ugyanúgy szopizott! Mostanában nem volt időm, de szivesen mennék!

Ja és a közérzetem is jobb lett!

Boldog babázást!

8 hónapos manó anyukája

2009. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!