Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik olyan, hogy a normál...

Létezik olyan, hogy a normál tápszer kevésbé laktató, mint a hipoallergén?

Figyelt kérdés

Elsején szültem császárral és sajnos beigazolódott a legnagyobb félelmem:nem elég a tejem.

A kórházban adtak egy doboz tápszert, eddig azzal pótoltunk.Milumil HA Start Optima a neve.

A gyerekorvos most írt fel sima 1-es tápszert ugyanebből a fajtából, mert igazából semmi nem indokolja a hipoallergént, de a babó most gyakrabban kér enni, mióta ezt kapja, pedig ebből többet eszik mint a másikból.

Nőnek az igényei, vagy ez a tápszer miatt van?

3 hetes múlt a kisasszonykám :)


2011. jan. 24. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább az igényei nőnek.Adja neki többet egyszerre ha elfogadja.
2011. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xStefix ***** válasza:

3 hetesen van egy növekedési ugrás, ami miatt egyik napról a másikra megnőhet az igénye. De ezt az orvosnak is tudnia kéne...


De nem tudom megállni: ha szeretnél a szoptatásra is rágyúrni, keress meg privátban, hátha tudok neked segíteni. :)

2011. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van amelyik tápszertől hamarabb jól lakik a baba, saját tapasztalat. Mi is Milupa Start Optimával kezdtünk, aztán 4 hetesen átálltunk a Milupa HA1 Optimára. Innentől elmúlt a hasfájása, és átaludta az éjszakát!!
2011. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És mit gondoltok, ha nappal a simát kapná, éjjel pedig a HA-t akkor talán tovább aludna?

Az utóbbi 2 napban már háromszor kel éjjel, pedig előtte csak kétszer.

Vagy ne variáljak inkább? Tudom, hogy kicsit önző vagyok, de neki se jó, ha az anyukája mosott ...:( Nappal meg nemigen tudok pihenni, mindig akad elintézni-, vagy tennivaló.

2011. jan. 25. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
3 hetes baba még sokszor kel!Nem attől függ mit eszik,hanem hogy éppen milyen felődési szakaszban van!Az én babaám az első 5 hétben 1x kelt,majd 3 hónapps koráig 2x,most 7 hónapos és 4x-6x kel éjszaka.És sajnos ezzel jár az anyaság,mosott sz@rok vagyunk az elején :D!De majdcsak megnőnek egyszer....
2011. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xStefix ***** válasza:

Ahá, mostmár tudom, ki vagy!

Olvasom a gondjaid - te pedig olvasd szorgalmasan az összefoglalót, most már biztosan fogsz benne hasznosat találni. ;)

2011. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!