Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig lehet az anyatejet...

Meddig lehet az anyatejet eltartani a fagyasztóban és mibe tegyem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat hónap. Lehet kapni spec zacskókat is. A Tescoban vagy hasonló helyeken lehet kapni eldobható műanyag poharakat, folpakkal a tetején az is megfelel a célnak. Célszerű kettőt egybe rakni és úgy fagyasztani, egyesével használva előfordulhat, hogy elreped.
2009. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapig áll el a mélyhűtőben de egy kicsit fura szaga van a kiolvasztott tejnek. Nem minden baba szereti.A tejet sok mindenbe rakhatod van erre speciális Aventes csavaros doboz vgy zacskó ezek előnye, hogy röktön ezekbe tudod lefejni a tejet és nem kell cserpálni a tejet. Hátránya, hogy méreg drágák. Nekem legjobban a gyógyszertári dobozok jöttek be, vizeletes dobozként árulják. 25 Ft darabja, a csavaros tetejű jobb mint a patintós de azt nem minden gyógyszertárban kapni.Lehet jégkockatartóba is fagyasztani abba ami egyszer használatos nejlon előnye, hozzátáplálásnál kissebb adagokat is ki tudsz venni belőle nem kell egyszerre felengedniegy egész dobozzal mert azt már nem fagyaszthatod le újra.
2009. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én gyógyszeres üvegeket szoktam venni a patikában, lehet főzni is, fagyasztani is. Az 1 decisek 63 ft-ba kerülnek nálunk, a 2 decisek pedig 80 ft körül.
2009. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először fagyassz le egy keveset, s 1-2 hét múlva próbáld meg oda adni a babádnak , hogy egyáltalán elfogadja-e majd, mert ha nem, akkor felesleges vele foglalkozni. Barátnőm is rengeteget lefagyasztott, s mikor arra került sor hogy elő kell szedni, a baba nem volt hajlandó megenni, mert fura szaga volt, s az ízén lehetett érezni azt a hűtő ízt. Végülis nem csak az áll a fagyasztóban, s átveszi ennek annak a szagát (húsok, zöldségek stb.) mint a jégkocka!
2009. febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!