Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hányszor és mennyit eszik 4...

Hányszor és mennyit eszik 4 hónapos anyatejes babátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 500-700 grammot eszik naponta. Nekem ez nagyon kevésnek tűnik. 7,5 kg.
2009. febr. 5. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én babom is 4 hónapos. Én még igazán nem mértem le hogy mennyit eszik naponta mert elég sokat van cicin.Hogy kevés e a 7,5kg az attól függ hogy mennyivel született az én lányom 3,25kg val és most 7,05kg a védnöm szerint rendbe van!
2009. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

7 és fél kiló, és kevésnek tünik? Szerintem teljesen jó. Az én kislányom 4 és fél hós, és ő most 7.5 kg. Hogy mennyit szopik, nem tudom, nem méregetem, felesleges, de naponta 6-szor szopik, meg egyszer éjszaka.

Hidd el, nem kell méregetni, ha nem sir evés után, szépen feljődik, miért idegesíted magad? Ráadásul teljesen feleslegesen.

2009. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mekkora súllyal született a babád? Az enyém 2950-nel. most 5 hónaposan 6410g és az orvos szerint nagyon szépen fejlődik, pedig csak szopik.. A barátnőm kisfia 3750g-mal és most 5 hónaposan 7910g. Nem hiszem, hogy a 7500g kevés lenne, pont jó. Szép nagy babád van, gratulálok! Én soha nem mérem a szopikat, mert csak fölösleges stressz. Persze, te döntesz...
2009. febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én babám 8szor szopizik, 80-100ml, de van hogy csak 50-et. Ennek ellenére jól gyarapodik (2800g született, most 5kg). Igaz hogy kicsit soknak tűnik a 8 etetés, de nem tud egyszerre sokat enni, hamar abbahagyja, vagy ha többet szopizik, rögtön kijön belőle.

4 hós baba anyukája

2009. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3850 grammal született. Az első 3 hónaoban gyönyörűen hízott, most pedig 1 hónap alatt 400 grammot. Dokinéni szerint nincs semmi gond, de én aggódom.
2009. febr. 5. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!