Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babátok elsőre elfogadta az...

A babátok elsőre elfogadta az almát?

Figyelt kérdés

Az én picurkám nem komálta elsőre az almát, csak rázkódott tőle!Ha másodszóra sem fogadja el továbbra is csak almával próbálkozzak, vagy jöhet a barack vagy banán?

A gold almát próbáltuk megkóstoltam, mert úgy csinált, mint amikor K-vitamint adtam neki és egy kicsit kesernyés volt!Holnap próbálkozok a jhonatán almával, talán az bejön!


2009. febr. 5. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt anno, én hipp bio kis üvegest vettem neki, meg is ette majdnem egészet, pedig cukor nélküli...
2009. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt olvastam, hogy a pürésített alma levével érdemes először próbálkozni, 1 teáskanállal, utána szopi vagy a szokott tápszer, mindennap kicsit emelni az adagot, majd az almapüré. Én így fogom megpróbálni.
2009. febr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én kislányom soha nem ette meg se reszelve se sehogy.mindjárt 2 éves lessz és most se eszi meg,próbáld me párszor és ha nem hát nem.másból is megkaphatja a c vitamint
2009. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére nálunk nem volt gond vele. Igaz, hogy fintorokat vágott, de 6 hónapnyi tejivás után persze, hogy furcsa neki. Viszont tény, hogy a sült almát jobban szeretik a gyerekek, de sajnos így nem marad benne túl sok vitamin... Próbáld ki és ha elfogadja, pár nap múlva keverj bele egy kis nyers reszelt almát, aztán nap, mint nap egyre többet. Így talán elfogadja. Az én kisfiamnak ez a kedvence.
2009. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na hát azt hiszem az almával befürödtünk, ma is próbáltam, de ugyanaz a reakció!Nem erőltetem tovább!Már öklendezik tőle!Holnap jön az őszibarack (igaz üveges), majd később még megpróbálom az almát!

Köszi a válaszokat!

2009. febr. 6. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!