Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor 2-es tápszerre váltotta...

Amikor 2-es tápszerre váltottatok, könnyen elfogadta a babátok?

Figyelt kérdés
Leírnátok, hogy fokozatosan tértetek át, vagy egyik nap még az 1-est itta, másnap pedig már a 2-est?
2010. aug. 25. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Észre sem vette szerintem, h. már a 2-est kapja. Egyik napról a másikra váltottunk.
2010. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint az íze és az állaga ugyanolyan lenne mindkettőnek?
2010. aug. 25. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Így volt nálunk is. Egyik nap még az egyes, másik nap már a kettes. Kicsit sűrűbb volt, úgyhogy elővettem a nagyobb cumit, de ízre tök ugyanaz (Beba).
2010. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mi is Bebat eszünk, akkor remélem nálunk sem fog gondot okozni a váltás. (5,5 hósok vagyunk)Ti 6 hósan váltottatok?
2010. aug. 25. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én babám 6,5 hós, tegnap váltottunk 2-esre, mondjuk mi Milupások vagyunk. Szerintem nem sok különbség van, ez biztosan zsírosabb, látszik az üvegen. Én is nagyobb cumira váltottam, mert kicsit lassabban jön.
2010. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mi 6 hósan váltottunk, a doktornő egyszerűen már nem 1-est, hanem 2-est írt fel. Ja, és tényleg, én is kicseréltem a cumit nagyobb lyukúra, mert a 2-es valamivel sűrűbb.
2010. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán egy héttel azelőtt, hogy betöltötte a 6. hónapot. Pont elfogyott az egyes addigra, doki mondta, hogy mehet a kettes.
2010. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm mindenkinek a válaszát!
2010. aug. 25. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!