Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 8 hónapos kislányom ebédre...

8 hónapos kislányom ebédre már kap bébiételt, ezen kívül szopizik, reggel, délután egyszer, este lefekvés előtt és éjszaka egyszer amikor felkel, elég ez neki, nem kellene többet ennie, vagy mikor adjak neki és mit még?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hónapos és pont így vagyunk, kivéve, hogy átalusszuk az éjszakát. Ha nem jelzi, hogy éhes, akkor nem kell neki adni többet szerintem.
2011. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, nem igényel több kaját, csak olyan furi, hogy mielőtt nem kapott bébiételt 2-2,5 óránként szopizott, most meg ennyi elég neki, amúgy szépen fejlődik, hízik is, mégegyszer köszi
2011. jan. 28. 16:12
 3/4 xStefix ***** válasza:

A szilárd ételt lassabban és nehezebben emészti meg a pocak, mint az anyatejet, ezért ritkulhatnak ilyenkor a szopik.

Ha ő nem jelzi, hogy kérne még és minden szempontból rendben látod, akkor nincs gond szerintem. :)

2011. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 10 hónapos kisfiam pont így szopizik: reggel, délután, lefekvés előtt és éjszaka, egyébként nem kéri a cicit, csak kanalasat fogad el. Én bízom az ösztöneiben. :-)
2011. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!