Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért ilyen nehéz rászánni...

Miért ilyen nehéz rászánni magamat az angol tanulásra? Mindig halogatom, h majd holnap megtanulom, aznap másnapra teszem stb. reggel azt mondom magamnak, h majd délután, délutánról átteszem lefekvés előttre és így elmarad ismét a tanulás.

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne kis motivációm? Ha tanulok akkor is 10 perc alatt megunom :S
2010. ápr. 17. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nekem kellene tanulni, akkor nem lenne baj, mert nálam az motivál, hogy:


1., Megyek Angliába --y evidens


2., Az Internet nyelve angol ->>> meg kell értenem.

2010. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, mint te :) Csakhogy én plusszban még németet is akarok tanulni. Nemrég döntöttem el, hogy az angolt is megkellene tanulnom. Engem most az visz rá, hogy valahogy lekéne diplomáznom, és hát ugye nem az utolsó évre kellene halasztanom a dolgot. Hál' Isten csak középszintüznöm kell :) de kint szeretnék dolgozni vhol külföldön, ahol ugye nem árt, ha jól tudod valamelyik nyelvet. De ne feledd, sok kicsi sokra megy :) Fél óra mindennap, de az legyen min. annyi és akkor a későbbiekben rájössz, hogy nem is olyan rossz ez az egész :)
2010. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen ezekre én is rájöttem.. Mindenképpen akarok majd nyelv-vizsgázni angolból, de még így, h ezeket felfogom is nehéz rászánni magamat.

16/F

2010. ápr. 18. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!