Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen mellszivót vegyek?...

Milyen mellszivót vegyek? Kézit vagy gépit vegyek?

Figyelt kérdés
Eddig a régi hagyományos pumpás volt de már tiszta sebes tőle a mellem.
2009. febr. 6. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Avent elektromos valt be. Draga de lehet ugy hasznalni, mintha kezi lenne, ugyanakkor van automata funkcioja is, ami egyenletes utemben automatikusan fej. NEkem ez bevalt.
2009. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Nekem Avent kézi pumpás van, ez be is vált. Egy barátnőm is ilyet vett, eleinte nem sikerült fejni, de 1-2 hét alatt belejött. Ne erőltesd, ha fáj hagyd abba! Az is lehet, hogy a babó teljesen kiette és azért nincs már benne. Bár azt nem tudom mióta fejed, vagy mikor próbálod.
2009. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit akarsz költeni. At Avent nagyon jó, de elég drága. Nekem Pesztonka van. Nekem megfelel és elérhető áron kapni. Még orrszívó is van hozzá.
2009. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2009. febr. 6. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem is avent isis uno elektromos van, ami kezi is meg gepi is..

annyira nem draga, en angliabol rendeltem 12 ezer forintert, es meg egy ezres lett volna a konnektor atalakito, de elemmel fogom hasznalni, mert az jol felcsatolhato, es utalom a sok zsinort :)

2009. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Avent van,gépi+kézi egyben.Akciósan vettük, kis hűtőtáska volt hozzá 2 kis jégakkuval.Ami igaz,igaz,elég drága,de nagyon jó.2 gyerekes anyuka
2009. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem Medela kézi van! Nagyon nagyon jó, csak ajánlani tudom!
2009. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szió!

Én 5 hónapig fejtem - kézzel, és mikor az unokatestvérem terhes lett utánaolvastam, hogy mi a legjobb megoldás erre, mert nem akartam, hogy ő is órákat töltsön naponta fejéssel.

Több oldalt is megnéztem és azok szerint a gépi mellszívó a jobb. Azért, mert egyeneletes a szívás ereje és a szívások között eltelt idő. Ez az egyenletesség a tejtermelés számára a legkedvezőbb. Ja, és a Medela gépi mellszívója volt a legnépszerűbb - leglábbis az írások alapján.

Amúgy a kezdet kezdtén én is kipróbáltam a kézi mellszívót, de nagyon "hatástalan" volt, ezért maradtam a manuális technikánál.

Zita

2009. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!