Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kis mellhez milyen mellszívót...

Kis mellhez milyen mellszívót vegyek? Mindenképpen elektromosat akarok! 85/B-s a mellem!

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:

AVENT Isist mindenképpen. Annak az elektromosa olyan, hogy lehet elektromosan, vagy kézzel is használni (tehát kéziként is funkcionál)


Bár a 85/B szerintem nem kicsi. :o)

Egy 70/A-s

2011. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ez az 85B kicsi?! egy másik 70A-s


mellszívó nem függ mellmérettől, minden mellhez használható

2011. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Több helyen olvastam,hogy azért nem vált be nekik a mellszívó,mert kicsi volt hozzá a mellük!
2011. aug. 9. 15:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, én medelat is próbáltam, abban nincs olyan szilikonbelső, nekem teljesen kipirosította és leszedte a bőrt.
2011. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
első voltam
2011. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is avent van és bevált
2011. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Medela elektromosa vált be! Egy 70Bs
2011. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 85B-s mellem volt, Medela Electric Minit használtam. Volt avent is, de vizet sem vitt a Medelához képest (gyorsan el is adtam). Nem tudom, hogy mennyi idős terhes vagy, de azárt arra számíts, hogy valamennyit biztos nőni fog a melled, nekem 85D-s lett :)
2011. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
29ik hétben vagyok,de nem nőttek a melleim! Amikor kisfiamat szültem nála sem nőttek,csak egy picit de simán jók voltak rám a régi melltartóim,nem kellett újat venni!
2011. aug. 9. 20:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudod, a mell mérete nem igazán számít mellszívó vásárlásnál!


Ami sokkal inkább fontos az ún. bimbócsatorna mérete. Ez a mellszívó tölcsérének azon része, amibe a vákuum behúzza a mellbimbót.

Ha a bimbócsatorna sokkal nagyobb, mint a bimbó mérete, a készülék mélyen behúzza a bimbót, a tejvezetékek megnyúlnak, keresztmetszetük lecsökken és a tej nem jön ki.

Ha a bimbód vastagabb, mint a bimbócsatorna, a folyamatos súrlódás miatt ödémássá válik a bimbód, kisebesedek és szintén nem jön a tej.


Itt részletes információt kapsz!

[link]

2011. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!