Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapos kislányom, reggel...

3 hónapos kislányom, reggel 130-at eszik, napközben meg óránként 40-et. Próbáltam lefejni, de nem jön belőle semmi. Evés után elvan nem sír, de nem is alszik. Miért van az, hogy napközben csak 40-et tud enni?

Figyelt kérdés
Elég lehet neki? 60dkg-ot hízik egy hónapban.Éjjel is csak 23-24 körül hajlandó elaludni, de reggelig nem kel fel.Mit gondoltok, kevés lehet a tejem?
2009. febr. 8. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
most "csinálja" magának a tejcsit! Ne aggodj pár nap és felszaporítja magának és visszaáll a több órás evésre! Jó neked,hogy te már elkezted a szaporítást én ma kezdem a maraton szopisztatást mert kevésnek bizonyul a tejcsim és így kell csinálni mintahogy most te illetve ti csináljátok sokszor mellre tenni! Hajrá!
2009. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minél többet teszed mellre, annál több tejcsid lesz. Nekem a nagylányomnál nagyon bevált az urtica urens 5ch homeopátiás golyó és most is szedem a kisfiamnál. Ma 9 napos és 60-80 között szopizik, igény szerint ahogyan Ő akarja. A kislányomat 2 éves koráig szoptattam...szóval tedd minél többet cicire és programozd az agyad úgy, hogy van tejem, lesz tejem, igyál, homeo golyócskák és szeretgesd a gyermeked minél többet!!


Jó babázást!

2009. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!