Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valaki hallott mar errol,...

Valaki hallott mar errol, hogy aki regen foggal szuletett annak kihuztak a fogat, hogy az anyuka cicijet ne ragja szet?

Figyelt kérdés

En is ket foggal szulettem,es most mondta a parom egyik ismerose,h regen volt ilyen,de En nem hallottam rola.

Nekem nem huztak ki az tuti,mert azt csak meseltek vna a szuleim,de azert ez eleg durva dolog,nem?Jo mostmar erre is megvan a megoldas a bimbovedo,de h nem lenne sem tudnek ilyet tenni a picimmel,max fejnem neki,ha mashogy nem menne.


2009. febr. 8. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Ilyenről és sem hallottam, de nem hiszem, hogy kihúznák a fogat. A bimbóvédő nem tudom,hogy harapás ellen jó-e, ugyanis tök puha. Azon keresztül fog nélkül is tud fájdalmat okozni a baba. Én az elején a csöpi nevű bimbóvédőt használtam (rosszul tartotta a babám a nyelvét, nagyon hátrahúzta és nem tudott rendesen szopni), ennek hosszú és kemény szilikon bimbója van, és üvegből van az a rész, amit a melledre teszel. Nagyon szuper, és ezt tuti nem harapja át a baba. Szép lassan le lehet szoktatni róla, addigra megtanulja, hogy ne harapjon. Ha mégis, akkor azonnal el kell venni a cicit és csak kicsit később visszaadni. Így megtanulja, hogy ha harap, akkor nincs cici.
2009. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor én szültem,10 hete,akkor pont azért telefonálgatott a vizitelős dokinő mert 2 foggal született egy baba és kihúzták neki.
2009. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezt pont nem hallottam,de:

én azt hallottam hogy aki foggal szuletik az valami kulonleges képességel rendelkezik.

te foggal születtél, van valami alapja?

2011. máj. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!