Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor meg szuletett a babatok...

Mikor meg szuletett a babatok milyen hinto port es baba sampont hasznaltatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Én dm-eset használtam a hintőporból.az első pár hónapban nem vettem neki külön sampont,hanem a fürdetős vízzel locsoltam a haját(azt a sokat ami volt)A negyedik hónaptól,amikor kicsit több haja volt akkor először jonson n joson sampon használtam,amikor az elfogyott szintén a dm-eset használtam.az is szappanmentes.
2011. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hintőport nem használtam, minek. Kb. másfél éves koráig mindegyik gyerekemnek csak pár szőrszál volt a fején, azt a fürdetős vízzel leöblítettem, először a gyógyszertári kenőcsössel (vízben feloldva), utána meg DM-es mosdógélt használtunk.
2011. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenből szigorúan a doktornő által felírt gyógyszertárit.
2011. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gyógyszertári fürdetős vízzel a haját(sok van neki),hintőport én csak a köldökcsonkra használtam,naturlandosat,amióta leesett semmilyet..
2011. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hintőport csak a köldökére, Naturland-ot.

A többi Babé.

2011. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hintőport csak amit a doki felírt(ez vmi fertőtlenítős) és csak a köldökcsonkra,haját meg gyógyszertári fürdetőkenöcsös vízzel leöblítettem!Én legalábbis nem akartam mindenféle kemikáliával szennyezni a bőrét(pl.Johnson)
2011. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Johnson's Babyt, mint a kórházban (direkt megkérdeztem a csecsemősöktől).
2011. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia..

most 4 hós a kislányom..

mikor megszületett nem hintőporoztam csak a köldökcsonkot,a gyógyszertári porral,amit a doktor felírt.

Csak mostanában szoktam,mikor meleg van nagyon finoman bepúderozni Gabi babahintőporral.Imádja....

Sampont első pillanattól kezdve használunk mert hatalmas sűrű hajjal született és most is sok van neki:) a Bübchen újszülötteknek való sampont használom még most is...nagyon szeretem..de ennek a márkának használom az olaját,fürdetőjét,posikrémjét(ez valami csoda jó)nagyon szeretem!

Minden jót Nektek!

2011. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

19:34-es vagyok!

Jonson-t azért használnak a kórházakba mert azt ingyen kapják!

2011. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!