Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A védőnőm ajánlotta a LacCanin...

A védőnőm ajánlotta a LacCaninum C9 nevű homeopátiás bogyót. Van valami infotok róla? Hatott? Vagy inkább More Milket próbáljam?

Figyelt kérdés
A védőnő és a doki is azt mondta, hogy kéne valami tápit adni a babámnak szopi után, mert keveset gyarapodik. 60 g / hét. Ha nem tudok több tejet produkálni, kénytelen leszek... Eddig próbáltam az Urtica Urens-t és a Laktoherbet, de egyik sem vált be. Pedig 2 óránként eszik a kislányom...
2009. febr. 9. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel még nem hallottam róla, beírtam a google-be, ez jött ki:

[link]


Sok minden mellett (torokfájás, feledékenység, lehangoltság, depresszió,sértődékenység) mellett csak emlőmirigy gyulladást ír, tejszaporítást nem.

Próbáltad a ricinus communis 5CH-t?

2009. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igyál sok-sok folyadékot! Ha "házi" módszerek közül nem próbáltad még a rántott levest, vagy az alkohol mentes sört, akkor egy próbát megérhet a dolog. Én sem szeretem egyiket sem, de a muszáj nagyúr.
2009. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia megint!

A Homeopátia napjainkban c. kiadványban ez áll:

Lac Caninum 9CH 1-2x5 golyó

Menzesz előtti napokon, akár az ovulációtól (középidőtől) indulóan erős mellfeszülés lép fel. A mellek duzzadtak, kis rázkódásra is érzékenyek. Kísérő tünet lehet továbbá torokfájás, melyre jellemző, hogy a betegnek egy napon belül változó oldalon fáj a torka.

Szerintem ez nem való tejszaporításra, én nem használnám. Próbáld ki, amit az előbb írtam vagy a More Milk-et.

2009. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem semmi homeos nem segitett!Itt olvastam a macikávéról és kiprobáltam ,akár elhiszed akrár nem de NEKEM RENGETEG TEJEM VAN TŐLE!!!NAPI 2 CSÉSZÉT KÉSZITEK EL MAGAMNAK ÉS EGY CICIBŐL SZOPIK A KINCSEM DE BÖVEN VAN TEJEM :)előtte mi is tápszerhez nyultunk mert nem volt elég tejem!Probáld ki Te is !Üdv:4,5 hós kiscsajszi anyukája
2009. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár nem írtad hogy mennyi idős a babád a 60g/hét gyarapodás nem rossz. Lehet hogy nem tápszer kell hanem orvos és védőnőcsere. Na meg egy kis tudományfrissítés.

A LacCaninum alkalmas lehet tejszaporításra, de nem igazán ez a fő profilja ennek a homeopátiás szernek.

A homeopátiás szerek közül az Urtica Urens 5 CH, Ricinus Communis 5 CH, Alfa Alfa D6, Avena Sativa D6 a jó tejserkentők. Az Urticát és a Ricinust lehet kombinálva szedni, és az Alfa-Avena kombináció is nagyon beválik. Ezeket a kombinációkat pár nap szünet beiktatásával akár felváltva is lehet szedni.

A More milk nagyon jó, nálam bevált, én szedtem szülés után 2 dobozzal mert nem lövellt be a tejem, nagyon jól megindította 10 hónapja szoptatok.

Ha a kislányod gyarapodik ( akármennyit is ), egy 24 óra alatt legalább 10x mellre kerül, minden levett pelusában van pisi, jókedélyű, kiegyensúlyozott baba akkor NINCS OKOD AGGÓDNI.

Szoptass igény szerint, pihenj amikor csak tudsz, egyél jókat, igyál rendesen és boldogan babázzál.

2009. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Zsófi a héten 3 hónapos, nagyon boldog (vigyorgós) kiscsaj :)

Remélem még sokáig szopiztathatom.

2009. febr. 10. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!