Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van értelme a fejésnek, ha 5...

Van értelme a fejésnek, ha 5 fejésből 300 ml jön össze?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 19:41
 1/9 A kérdező kommentje:
ja, és nem szopizik, ennyi az összes tejem.
2009. febr. 11. 19:46
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van ertelme!Fejd ki es add oda.Ha nagy a baba es 150-et eszik akkor gyujtsd ossze 2-3 fejest,a hutoben tarold addig.Vagy amit kifejsz egy alkalommal odaadod es potolod tappal..
2009. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is hasonló volt a helyzetem. 1 fejésből kb. 30 ml jött úgy hogy 45 percig fejtem. A karom majd le szakadt, és izomláz volt mindkettőbe. Én 2 hétig csináltam így, a végén már nem is jött a cicimből semmi.

Amíg bírod, csináld, de ha már sokáig tart a fejés, és kevés is jön akkor szerintem ne szenvedj, mert az neked sem jó.

Nekem mindkét gyerekemnél ez volt a helyzet, tápszeresek lettek, és semmi bajuk. Ha nem elég a tejcsid, inkább ne kínozd magad.

2009. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem is már minden bajom van, fél éve csinálom lassan...
2009. febr. 11. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Van értelme. Bocs, de ez nagyon hülye kérdés. Miért ne lenne értelme? Ezzel a gyerekednek teszel jót, és kutya kötelességed csinálni, amíg van. Ne itt várd az önigazolást.
2009. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem, ha ennyire terhes, akkor inkább hagyd abba a fejést! Ezt most nem azért mondom, mert én nem tudtam szoptatni és tápszeres a babám a legelejétől, hanem, mert ahogy olvastam már nagyon belefáradtál. A kicsidnek sikerült megalapoznod az immunrendszerét, lehet, hogy egy kicsit több tejcsid lenne, ha már elkezdenéd a hozzátápit és legfeljebb egy-két cicit kiváltanál tápszerrel!

Boldog babázást kíván 8 hónapos anyuka!

2009. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
300 ml nagyon sok! Az én szemszögemből az. Megéri fejni. De ha terhes a dolog számodra hagyd abba. More Milk Pluszt próbáltad már??
2009. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem megéri fejni, azért az a 300 ml is több a semminél, és az a legjobb dolog amit adhatsz a babádnak!

Szerintem ez minden szenvedést megér!

De ha abba hagyod se leszel ezért rossz anyuka!


7 hónapos fiú anyukája

2009. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már mindent próbáltam, amit itt hallottam...Csinálom én, ha van értelme, nem arról van szó. Csak a véleményetekre voltam kíváncsi. A védőnőm a 0-val egyenlő sajnos...
2009. febr. 12. 11:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!