Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen gyakran isztok laktoher...

Milyen gyakran isztok laktoherb (vagy más) tejszaporító teát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
En most az elejen 6-7-et biztos meg szoktam inni.
2011. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a barátnőm soha nem itta, mindig sok teje volt, két és fél évig szoptatott.

én is ittam, főleg az elején, kétszer egy nap. 29 hónapig szoptattam én is.

2011. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
heti rendszerességgel? vagy csak amikor éreztétek hogy kevesebb a tej?
2011. febr. 16. 21:10
 4/10 anonim ***** válasza:
én napi rendszerességgel ittam. de hidd el, nem ettől függ a tejtermelés. tedd a cicire a kicsidet, ahányszor csak kéri(2. válaszoló vagyok)
2011. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ÉN akkor iszom amikor eszembe jut ill. amikor úgy érzem hogy kevesebb a tejem.Olyankor érzem is hogy több lesz a tejem.Általában lefekvés előtt iszom egy jó nagy csészével,de ma már a másodikat iszom.Nekem úgy érzem bevált.
2011. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ittam, és minden mást is kipróbáltam, ami csak lehetséges, de ténylegesen csak a gyakori szopival nőtt a tejem mennyisége.
2011. febr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én mindennap megiszom 4-et, tudom persze, nem (csak) ennek köszönhető, 9 hónapja szoptatok.
2011. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia

én nappal 4filterből csinálok egy liternyi teát azt megiszom, és éjjelre is ennyiből készítek mivel 2x kel így ez is elfogy.Én minden nap így csinálom.

2011. febr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És mivel ízesítitek a teát? Vagy csak naturon isszátok?
2011. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én rendes teát csinálok belőle, cukor+citromlé, de nem sok citrom, próbáltam anélkül, de úgy nagyon rossz:(
2011. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!