Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Mecsek tejszaporító teát...

A Mecsek tejszaporító teát hogy ittátok? Mert a laktoherb teával megjártam, úgy ittam, ahogy a csomagoláson van és nagyon hasfájós lett a babám. Remélem ettől a másiktól nem lesz ilyen gond.

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A mecseket nem ittam hanem a DM sajátmárkás édeskömény teáját. az is szuper.
2011. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam mindegy volt, melyiket iszom, mindegyiktől fájt a gyerekek hasa...
2011. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ittam mindkettőt, és mivel mindkettőben van édeskömény, így nem sok különbség van a picire gyakorolt hatásukban.A Mecsek teát azért szeretem jobban, mert azt ittam a kórházban, amikor megszületett, és szép emlékeim vannak már az ízétől is:))Nosztalgia hangulatom van tőle.:))Próbáld meg úgy, hogy jobban felhigítod.Egy kancsó forró vízhez tegyél egy filtert, így nem lesz olyan erős.Hátha jobb lesz.De ha így is fáj tőle a hasa, akkor pihentesd egy kicsit.Annyi minden van ami tejszaporító.(homeopátia, szoptatós vitamin teák kismamáknak, alkoholmentes sör stb.)
2011. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az édesköménytől fáj a pocakja, akkor igyál sima csipkebogyó-, vagy ánizsteát. Van instant szoptatós tea is, abban sincs édeskömény.
2011. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ánizs teát hogy készítsem el és mennyit kell inni belőle naponta?
2011. jún. 20. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!