Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes 8 hónapos babának...

Érdemes 8 hónapos babának intenzívebben folytatni a fejést ha már kezd elapadni? Részletesen lenn.

Figyelt kérdés
Most 8 hónapos kislányom cumizavaros volt egy ideig hol elfogadta a mellet hol nem, napi 3-4 szer fejtem, mindig megkínáltam előtte, amit lefejtem üvegből megkapta plusz tápot is. Kb 5 hónapos kora óta szépen szopizik de pótlást igy is kellet adnom. Azóta egyre kevesebbet fejek, ő is jó étvággyal eszik szilárdat, oda jutottunk hogy már alig van tejem. Tudom ha neki kezdenék intenzíven fejni tudnék (az eddigi tapasztalataim szerin) kb napi 1.5-2 dl adni neki kb 2-3 hét alatt. 2 gyerekem van ez nagyon sok idő befektetés, de bizonytalan vagyok mi lenne a helyes? Ti mit tennétek a helyemben?
2011. febr. 20. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmi baj, ha már nem kap anyatejet, ügyes vagy sokáig csináltad ! Mostmár nyugodt szívvel átállhatsz a tápra és egyéb hamikra. Az idő rengeteget számít, ne stresszeld magad már a fejéssel szerintem. Legalábbis én ezt tenném, sőt tettem. Bár nekem volt tejem sok, de ekkoriban kezdtem appasztani. Korábban nehezemre esett volna, mániákus voltam, de ekkor már nem, megértettem, hogy megadtam neki sokat, mostmár jár némi kis alvás is a fejések helyett. Nyugodt szívvel befejezheted ha neked úgy kényelmesebb, semmi baj nincs azzal !
2011. febr. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!