Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak, hogy elég...

Mit csináljak, hogy elég nagyra kinyissa a száját a babám a szopizáshoz?

Figyelt kérdés
Sajnos nem kapja be rendesen a mellem,leginkább csak a bimbót,így nagyon fáj a szoptatás-bimbóvédő nélkül szinte kibírhatatlan-de már sokszor a bimbóvédőhöz se nyitja ki eléggé a száját,csak sokáig próbálkozunk és szenvedünk,de még így is fáj a szoptatás.
2011. febr. 21. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Amikor már bekapta, dugd be a kisujjadat és próbáld tömködni befelé a cicit :-)

Mennyi idős a bébi?

2011. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 hetes
2011. febr. 21. 10:54
 3/7 xStefix ***** válasza:

VÉDŐT NE!!!

És így próbáld meg:

[link]

[link]

2011. febr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először a felső ajka érjen hozzá a cicihez, így reflexből kinyitja a száját. Nekem is így sikerült rávenni a kisfiamat.
2011. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

sajnos már néha ott tartunk, hogy kb 10percig is elszenvedünk míg sikerül jól bekapnia és szívni:( ilyenkor már nagyon türelmetlen és van hogy csak a bimbóvédő tetejét szopizná:S múltkor már ott tartottam, hogy anélkül adom oda neki a mellem,de iszonyatosan fájt:(


Nincs vmi tanácsotok?

Talán a bimbóvédő a rossz?(gömbölyű és hosszabb a vége)

2011. febr. 27. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Kisfiamnál a kórházi bimbóvédő vált be. Üveg az alja és hosszú, vékony gumi a szívórésze. Szerintem a gyógyszertárban be tudsz szerezni ilyesmit.
2011. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházban volt ugyan ez a problémm, s bimbóvédőt tanácsoltak annak ellenére, hogy nekem nem befelé forduló a melbimbóm. Csecsemősök hiába segítettek, néha használt, de jól az anyakönyvezetőnő mutatta meg. Addig tömte a babám száját a mellemhez, hogy megtanulta. Néha voltak gondjaim, olyankor a bimbóvédőt alkalmaztam. Ez ment 1-2 hétig, aztán fokozatosan elmaradt, mivel inkább szenvedtem vele. Próbáld meg úgy, nekem úgy mutatták meg, hogy a mellbimbóm alatti részt csípjem össze, s addig ne dugjam be a szájába, míg ki nem nyitja, aztán amikor sikerült, enged el az összecsípett mellbimbódat. Remélem érthető voltam. Azóta bimbóvédő nélkül tökéletesen szopizik, s ma 1 hónapos.
2011. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!