Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudok a csaptelepre venni...

Hol tudok a csaptelepre venni olyan "zárat", ami megakadályozza hogy a kisfiam kinyissa?

Figyelt kérdés

1,5 éves kisfiamnak a nagyi "ügyesen" megtanította,hogy nyissa meg a csapot. Karos van nem tekerős. Állandóan nyitogatná fürdés közben. Egyszer már láttam teszveszen,de most nem találok.

Esetleg,ha más megoldást tud valaki, örülnék ha megosztaná velem:-)


2011. jan. 17. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:

[link] itt nem találtam, de azért nézd meg.

[link] itt találtam csaptelep védőt, de nem tudom arra gondolsz-e.

2011. jan. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,erre gondoltam. A neve nem jutott eszembe,azért nem találtam.
2011. jan. 17. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kötözködésképpen, de ha egy 1,5 éves gyerek megtanulja kinyitni a csapot, akkor szerintem semeddig nem tart neki megtanulni levenni ezt az izét. Nem láttam még ilyet élesben, de nem tűnik valami masszívnak. Aztán javítson ki valaki, ha tévedek :)

Mi termosztátos csaptelepet fogunk venni. Ez úgy működik, hogy hőfokot állítasz be, de egy bizonyos hőfok felett (most nem emlékszem pontosan, hogy mennyi) csak akkor tudod tovább tekerni, ha egy másik gombot is benyomsz.

2011. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!