Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az avent 330 ml-es cumisüvegéh...

Az avent 330 ml-es cumisüvegéhez mekkora lyukú cumit adnak?

Figyelt kérdés
[link]
2009. febr. 14. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
en a melegitohoz, meg a sterilizalohoz, meg minden ilyesfelehez kaptam ajandek cumisuveget, es mindegyiknek 2es lyuka volt, ugyhogy en vettem kulon egyes lyuku cumifejet. meg bosszankodtam is, hogy az aventnel az alap a kettes. nem tudom ennel a termeknel hogy van, de ha nem vagy biztos, lehet kulon kapni cumifejet, vegyel egy olyat is. esetleg irhatnal a boltnak, hatha tudnak valaszolni.
2009. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okok,köszi! Közben találtam neten ilyet h közepes átfolyású a cumi,de az mit jelent? Lehet ez a 2-tes?
2009. febr. 14. 21:50
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi,közben megtaláltam:

Az 1 vágású, variábilis cumi 3 hónapos kortól ajánlott. A lyukak helyett egy vágás van a tetején, ezen variálható a folyás erőssége - a cumi alján található jelek segítségével.

2009. febr. 14. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!