Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen tápszert ajánlanátok...

Milyen tápszert ajánlanátok vésztartaléknak 3 hósnak?

Figyelt kérdés
Azért szeretnék itthon tartani vésztartalékot, mert folyton ingadozik a tejtermelésem. Minden héten előfordul 1-1 nap, amikor valamiért nagyon kevés van. Nem akarom a babámat tápszerezni, csak biztonságérzetet adna, ha lenne itthon valami.
2011. márc. 1. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel 3 hónapos a fiam és volt pár kemény napunk amikor alig volt tejem, bár azt hozzáteszem, hogy én fejem neki az elejétől kezdve szóval így még rizikósabb sajnos de ha úgy érzem, hogy apadna akkor a homeós bogyó mindig segít.Van itthon tápszer receptem de ki még nem váltottam mert akkor kapásból adnék neki ha rámtör a "pánik", így viszont sikerül mindig visszatuningolni a tejcsit...A tudat viszont nyugtató, hogy van receptem.A tápszer pedig a Humana HA 1-es ami a recepten van.
2011. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beba Start HA
2011. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első hozzászólóval teljesen egyetértek. Mi sajnos kezdetektől táposok vagyunk, tehát ha lehet és feliratod, legalább ne váltsd ki.

Mi Milumil HA (ez a hypoallergén rövidítése) Start-ot "eszünk".

2011. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! (Külön hálás vagyok, hogy senki nem akart rögtön szoptatási tanácsokat adni!!!)
2011. márc. 1. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is Milupa Milumil HA Start Optima tápszer volt otthon, szükség esetére.
2011. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen HA-s legyen a tápszer, tapasztalatból írom, ez nagyon fontos.
2011. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!