Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen tápszert ajánlanátok a...

Milyen tápszert ajánlanátok a 2 hetes babámnak?

Figyelt kérdés
Mivel kevés a tejem ezért kell kiegészíteni ezért érdeklődnék hogy nektek mi vált be ami egy kicsit is hasonlít az anyatejhez?
2011. okt. 20. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom a Beba Ha Prot kapta.
2011. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyatej ízéhez egyik tápi sem hasonlít, viszont a mostani tápszerek mellett, ha már muszáj sajnos, ne aggódj, szépen, egészségesen fog fejlődni a baba továbbra is. Ilyen piciknek HA tápszert írnak általában, de mindenképp egyeztess a gyerekorvossal, ráadásul, 6 hónapos korig felírják receptre és így féláron hozzájutsz egy dobozhoz. Először a kisfiam 4 hónaposan a Humana HA1-et kapta, de szorulása volt tőle, ezért Mildibére váltottunk.
2011. okt. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam Milupa Milumil HA Start-ot eszik. Egyből elfogadta. 3 hetes korától pótoltunk ezzel, most 7 hetesen már teljesen tápszeres.

Sajnos így alakult :(

2011. okt. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

orvossal beszéld meg

ha többet mellre rteszed, azzal többet érsz 2 hetesen még oylan kicsi


a miből gonolod, hogy kevés a tejed??

2011. okt. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy kevés tejem hogy 10percig szopik utánna kiköpi és ordít. Ezután csinálok neki tápszert (humanat írtak ki) abból adok neki és eszik és elalszik. Tehát ez egyértelmű. Ha meg lenne elég tejem akkor akár óránként is etetném de nincsen,
2011. okt. 21. 11:46
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Tudom hogy nem mindegy ha valaki nem tud szoptatni,mert nekem sem volt tejem.Így ő már elejétől tápszeres volt.Persze nincs jobb az anyatejnél de ha egyszer nincs akkor nincs.Ne aggódj nem lesz semmi baja a babádnak a tápszertől.Az én kislányom is felnőtt,semmivel sem másabb mint aki csak anyatejet kapott.
2011. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Milumil HA 1 Optimát vettünk szombat este, aztán hétfőn elmentünk a dokihoz, ő a sima Milumil 1 Optimát írta fel, mert csak akkor kell a hypoallergén tápszer, ha a családban előfordul allergia. A törpillámnak ízlik!
2011. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a gyerekorvosod írja fel, vele kell beszélni, nem velünk
2011. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zsöff85 ***** válasza:
0%

Kevés a tejed?!

Akkor szaporitsad. Ja hogy a tápszer egyszerübb? Oké. De akkor utána ne add elő az áldozatot, mert ez a te döntésed, hogy nem teszel meg mindent azért hogy szoptathasd.

2017. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zsöff85 ***** válasza:
6-os olvastál vna inkább utána ahelyett h itt osztod a hülyeséget.
2017. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!