Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » More milk kapszuláról tapaszta...

More milk kapszuláról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
1 hetes lesz holnap a kislányom, de a tejem minimális. Hiába szopizik rendesen, plusz fejek is, nem akar belövellni. Hallottam erről a kapszuláról, és érdekelne, hogy kinek vált be, vagy kinek nem?
2011. márc. 2. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem nem vált be, kidobott pénz volt sajna


esetleg próbáld meg a Karmallz nevű italt, az egy kicsit növelte nekem, és legalább napi 5-6 liter folyadékot igyál! A tejserkentő teákkal csak óvatosan mert pocakfájást okozhat (dupla vízben áztasd ki mint ahogy írva van)

2011. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem bevált! Be sem kellett szednem az egész dobozzal, szerintem kb. a fele megmaradt. Pont tegnap néztem, hogy még nem fog lejárni, amíg a kistesót szoptatom, úgyhogy örülök, hogy kéznél lesz, ha szükség lenne rá.
2011. márc. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is segített. Mindent kipróbáltam előtte, mert egyszerűen nem tudtam utolérni a 6 hetes kisfiam növekvő igényeit. Egyre többször kellett tápszerrel pótolnom, mert éhes maradt.

Most akciós volt az Auchanben, így úgy gondoltam, hogy kipróbálom ezt is, legfeljebb bukom azt a 4000 Ft-ot, de hála istennek nem volt pénzkidobás. Sokkal több tejem van, szopi után még le is tudok fejni, úgyhogy remélem, lassan elhagyhatjuk a tápszert. Szerintem próbáld ki, adni kell ennek a kapszulának is egy esélyt!

2011. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Fillért nem ér.
2011. márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem ért semmit, és drága is volt.

Nekem az urtica urens 5ch homeós bogyó sokat segített már. A kórházban a babám nem akart szopizni, ebből bevettem, és már egy nap után kezdtem érezni, hogy telik a mellem, majd a szoptatás alatt többször csökkent a tejem, sőt a legutóbb majdnem elapadt. Nekem bejött, és ha jól emlékszem az árára 600 ft körül volt de ebben nem vagyok teljesen biztos.

2011. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem sokat segített.

A szülés utáni 2. naptól kezdtem szedni egyre növekvő adagban. Az első 6 hétben csak ezt szedtem, már ekkor is láthatóan növelte a tejmennyiséget, egyre kevesebb tápszerpótlásra volt szükség. (Féltem, hogy más szertől hasfájós lesz a picim.)

Az elején ugyanúgy alig volt tejem, mint ahogy neked, de napi ötszöri fejéssel és napi 8 kapszula more milkkel + tejserkentő teával napi 3 csészével+ 1 doboz alkoholmentes sörrel naponta+ rengeteg folyadékkal a 7-8. hétre lett annyi tejem, hogy már nem kellett tápszerrel pótolnom. (Este ekkor is csak a napközben lefejt tej pótlással volt elegendő a mennyiség. Egyébként 1 hónap alatt megtelt a fagyasztóm egyik fiókja a napközben lefejt tejekkel, annyi tejem lett a semmiből.)

Igaz, hogy iszonyat drága a kapszula, de megfelelő adagban és ideig szedve hatásos (amikor csökkenteni próbáltam az adagot, rögtön kevesebb lett a tejem, szóval nekem állandóan szednem kellett!-amúgy én vékony vagyok, nekem elég lett volna utasítás szerint napi 4 kapszula is- hát nem volt az és nem tudtam a szedését elhagyni sem!), és az én kisfiam nem volt tőle hasfájós.

A sors iróniája, hogy 3 hónaposan tejallergiás lett a babám (pedig én nem ittam egyáltalán tejet a szoptatás alatt és a terhesség alatt is csak minimálisat)és a diéta miatt teljesen vizes lett a tejem, többé nem fogadta el az anyatejet- alig tudtam elapasztani a hajdan csak pár csepp tejemet és azt csak a more milknek és az iszonyatosan erős szoptatni akarásomnak köszönhetem!

Tényleg mindent érdemes kipróbálni, a gyermekünk minden pénzt megér.

Szerintem nálad is a maximum adagra lenne szükség, de ezt csak fokozatosan szabad elérni; testsúlytól függően 2-3 hét alatt.

Drukkolok, hogy sikerüljön neked is!

2011. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem használt.
2011. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!