Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zöld tea kapszuláról mi a...

Zöld tea kapszuláról mi a véleményetek? Próbáltátok már? Mik a pozitiv/negativ tapasztalatok? Estleges mellékhatások?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Lefogyni nem fogsz tőle.
2011. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

az anyagcserét gyorsítja, ezáltal fogysz tőle.

de nem olyan iszonyatos mértékben, nem árt mellette sportolni.

2011. febr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 love,smile,have fun válasza:
én nem fogyni akartam tőle, csak nem túl 'jó' az anyagcserém és reggelre lapos hasat(: este bevettem egyet és reggel tényleg lapos hasat produkált:D mellék hatást nem tudok én napi 1x vettem be,de csak ajánlani tudom..
2011. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam bele a kérdésbe, hogy diétázom, csupa egészséges kaját próbálok enni, kevés szénhidrát és sok fehérje. És mozgok is mellette, majdnem minden nap órát. Fogyok is, de az anyagcserém nagyon lassú, hiába eszek gyümölcsöt, tejterméket, nem tudom sehogy felpörgetni... Ezért gondoltam, hátha az segithet.
2011. febr. 27. 15:34
 5/7 A kérdező kommentje:
15:34-es köszi a válszt, nekem is valami hasonló okból kellenne :)
2011. febr. 27. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:
nyomjál [link] -t, vagy [link] -t, ha valami eredményt akarsz
2011. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mitől más egy kapszula mint 1-2 csésze zöld tea?
2018. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!