Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan apasszam el a tejem...

Hogyan apasszam el a tejem végleg?

Figyelt kérdés
11 hónapos a kisfiam, és kb 1 hete nem szopizik. Reggel és este elalvás előtt cicizett már csak, de az utóbbi hetekben egyre kevesebb tejem volt, aztán betegek lettünk és ez végleg betett. Ha akartam neki cicit adni, egy ideig elfogadta, aztán mérges lett, mert nem volt benne elég neki, szinte semmi. Ezért tápszert adok neki helyette, boldogan megeszi és átszokott rá. Viszont mióta egyáltalán nem szopik, feszül a mellem. Még van tejem, de nem akarom már, a picur sem fogadja el, fejni pedig nem szeretnék. Mit csináljak?
2009. febr. 18. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
HA már nem kell neki a cici akkor szép lassan elapad magától mivel nem szopja ki és így nem tud ujra termelődni.De hallottam olyanról is aki hidegvizes borogatást rakott rá vagy jegelte!
2009. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha feszül a melled érdemes kifejni egy kicsit belőle nehogy begyulladjon,pár nap múlva el fog apadni a tejed,A hideg borogatás tényleg hatásos.
2009. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt, a kis feszülést kiszopatni a babával. Pl ha hisztis vagy nyugtalan,de ne akkor mikor éhes. Az enyémnél bevált. Aztán pár ilyen és elapad.
2009. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi :)

nem akarom, hogy szopjon, már nem akarom őt megzavarni, nehogy azt higgye, lesz sok cici :( amúgy próbáltam ezt, még mikor az első pár napban voltam, de nem akarta elfogadni.

2009. febr. 18. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
zsályatea segít elapasztani
2009. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg csak annyi picit fejjél ki belőlle, hogy ne feszüljön annyira. Egyébként vizesruházd, én pl ruhazsepit tettem a fagyóba, s azt tettem rá, pár nap, s elapadt. De azon ne lepődj meg, ha pl pár hónap múlva megnyomod a cicid, s jön belőle pici tej. Ez természetes. (habár nekem közbe útba volt a másik baba, s teljesen el sem apadt:)
2009. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!