Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan apasszam el a tejem...

Hogyan apasszam el a tejem úgy, hogy ne gyulladjon be a mellem?

Figyelt kérdés
Kisfiam már nem igényli a cicit, most 1,5 éves. Még mindig van tejem valamennyi, reggel szoktam érezni, hogy fáj és keményebb a mellem, akkor picit fejek le belőle, hogy ne fájjon. Így egy idő múlva e fog apadni? Vagy mit javasoltok? Halottam homeós bogyóról is, nem tudom milyen lehet. Amúgy fejéssel egy idő múlva már kevesebb, nem? Köszönöm a segítséget.
2011. szept. 29. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a kisfiamat 1 évesen választottam el, eleinte csak este szopott, aztán kétnaponta 1x, végül 3 naponta és így 2 hét alatt el is apadt a tejem.

Szerintem, ha csak minden reggel egy picit fejsz ki, úgy neked is 2 héten belül el kell hogy apadjon.

Homeós bogyókban nem hiszek.

2011. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

zsályatea

napi ket cseszevel, reggel-este

2011. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Baby-mamisitter ***** válasza:
Szia! A jólteszed, ha fejed. Használ az állottvizes borogatás is. Én a nőgyógyásztól kaptam rá gyógyszert(Bromochriptin) aminek speciális az adagolása, az orvos utasításait be kell tartani és néha okoz hangulatbeli változásokat( lehangoltság, idegesség), szedni csak pár napig kell és utána a mellékhatások is abbamaradnak. Üdv. Babymamisitter
2011. szept. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!