Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit adjak a 20hetes kislányomnak?

Mit adjak a 20hetes kislányomnak?

Figyelt kérdés

Mind a két mellbimbómat úgy meggyötörte hogy nagyon fáj.

Addig míg egy picit pihentetem pár órát mit adjak a picinek. Például ha egy szopit kihagyok. Remélem addig jobb lesz.


2009. febr. 18. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha étkezést akarsz helyettesíteni szerintem kénytelen vagy tápszert adni, vagy pedig fejni kell és cumisüvegből adni.ha lebirod fejni, akkor én nem vennék tápszert!
2009. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha elkezdtétek már a hozzátáplálást (gyümölcslé, gyümölcs akkor azt, de azzal nem sokáig tűr)
2009. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legelsőnek szaladj el a gyógyszertárba és vegyél kenőcsöt, amit két szoptatás között a bimbódra kenhetsz (csak ne felejtsd el lemosni szoptatás előtt, a gyógyszerész tudni fogja, mit adjon) és javasolni tudnám a bimbóvédőt, amit kifejezetten érzények anyukáknak, erősen szopó babákhoz ajánlottak. Amíg lehet, maradj ennél, ne pótóld mással, vagy ha végkép nem javul a helyzetet a szoptatások alkalmával, fejd le a tejet, és üvegből add kislányodnak. Jó egészséget Nektek. Remélem segítettem kicsit.
2009. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bimbóvédővel szoptatok. Beleszívja, összecsípi és erősen szívja. Lehet hogy akkor már kevesebb van benne és azért csinálja. Vagy jön a foga. Nem tudom.

3napja kóstolja a sütőtök lét. Azt adhatom neki amíg pihentetem a bimbómat? Mennyit adhatok abból egyszerre? 80ml megevett már és még remegett érte, de nem mertem még többet adni.

2009. febr. 18. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan adhatod a sütőtöklét, amennyit kér, pláne ha nem volt gond vele pocitéren. Ha "csak" a bimbófájdalom miatt pihentetnéd, én nem próbálnék a helyedben tápszerhez nyúlni, inkább kézzel kifejném a tejcsit, és kispohárral etetném, mert a cumisüveg miatt is leszokhat a ciciről. Az elején nem könnyű a poharazás, de megéri mindenképp. Sok sikert!

14 hónapja szoptató anyuka

2009. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen bimbóvédőt használsz?

Kifelé pöndörödik a babád ajka szopi közben?

2009. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az Aventes bimbóvédő vált be. Így eszik születése óta. A négy és félhónap alatt még nem volt gond. Pár napja csinálja. Pedig nem változott semmi.

Én sem szeretnék se tápszert se cumisüveget adni. Szoptatni szeretnék még egy pár hónapig.

Nagyon szépen iszik a pohárból, tetszik neki. Csak nem mertem neki sokat adni. Akkor adhatok amennyit kér?

2009. febr. 19. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!